CSR/Wyróżnienia
Budujemy już od 2004 roku, jednak nasze działania to nie tylko tworzenie Twojego wyjątkowego Domu. Staramy się przy okazji każdej nowej inwestycji wesprzeć lokalne inicjatywy, odnowić okolicę a także czynnie wspierać akcje charytatywne. Niektóre z naszych działań zostały docenione nie tylko na rynku Poznańskiem ale również ogólnopolskiem, co dało nam możliwość zdobycia ciekawych wyróżnień i nagród.
Zostaliśmy mecenasami projektu In_Spirujące Święta!
Święta to czas dzielenia, dzielenia się nie tylko prezentami, ale przede wszystkim radością i dobrą energią. Dlatego zostaliśmy darczyńcami Fundacji In_Spire, która w tym roku ponownie zaprosiła wyjątkowych gości na Jarmark Świąteczny na Międzynardoowych Targach Poznańskich. Będą to dzieci oraz seniorzy z mniejszych miejscowości wielkopolskich, a także dzieci z niepełnosprawnościami, którym trudniej jest skorzystać z atrakcji, jakie daje Jarmark. Nie mogło nas zabraknać w akcji „In_Spirujące Święta”.
21 kwietnia 2023 r. wraz z PZFD Poznań sprzątaliśmy świat! Uzbrojeni w worki na śmieci i dobre humory, wspólnymi siłami oczyściliśmy zielone okolice Lasku Golęcińskiego.
Cała akcja zwieńczona była zabawami i warsztatami dla dzieci. W końcu warto pielęgnować ekologiczne wartości od najmłodszych pokoleń!
Dziękujemy Polskiemu Związkowi Firm Deweloperskich za zaproszenie do uczestnictwa.
Wraz ze spółkami wchodzącymi w skład Grupy Konimpex (Konimpex, Konimpex Chemicals, Fermintrade) postanwiliśmy wesprzeć obywateli Ukrainy.
Wspólnie przekazaliśmy 625 tys. zł 🤝. Środki finansowe pokryją koszt zakupu agregatów prądotwórczych, które zapewnią dostawy prądu w miejscach, gdzie jest on najbardziej potrzebny.