Inwestycje
w sprzedaży
Wysokiej jakości wykończenie, dobra lokalizacja i bliskość natury - kluczem do znalezienia wymarzonego mieszkania.
Zobacz, co mamy do zaoferowania, może znajdziesz tu swoje wymarzone mieszkanie?
Chcąc zabezpieczyć swój kapitał coraz więcej osób decyduje się na zainwestowanie w lokale usługowe do wynajęcia. I nic w tym dziwnego! Jak pokazują coroczne zestawienia, jest to o wiele bardziej dochodowe rozwiązanie niż kupowanie mieszkania w tym samym celu. Inwestycja w lokale usługowe jest opłacalna - o czym utwierdza również portal Strefa Biznesu, gdzie można przeczytać o “rentowności w przedziale nawet 7-10%”. Zanim jednak podejmie się ostateczną decyzję, warto jest rozważyć wszelkie argumenty za i przeciw.
Lokale usługowe na wynajem cieszą się dużą popularnością - wystarczy tylko spojrzeć na powstające osiedla, gdzie już na etapie prac budowlanych dużo z nich jest zarezerwowana. Jako deweloper w Poznaniu widzimy to po własnych inwestycjach, np. w centrum miasta w Poznaniu na ul. Mostowej. Kupując lokale usługowe do wynajęcia należy mieć na uwadze zarówno plusy, jak i minusy takiego przedsięwzięcia. Poniżej pokrótce je przedstawimy.
Inwestując w lokale użytkowe właściciele w późniejszym czasie nie muszą przejmować się wieloma aspektami, tak jak jest to w przypadku mieszkań. Przede wszystkim:
Jak każda inwestycja, tak samo i lokale usługowe do wynajęcia mają dla nabywców kilka niespodzianek, z którymi trzeba się liczyć. Przede wszystkim:
Chcąc zakupić lokale usługowe pod wynajem, jak przy każdej większej inwestycji, trzeba wziąć pod uwagę wiele aspektów, przeprowadzić szczegółowy research, a także zbadać konkurencję. Czy dla osoby wynajmującej ma to znaczenie? Jak najbardziej! Im lokum jest bardziej atrakcyjne, tym można liczyć się z tym, że szybciej znajdzie się odpowiedniego najemcę. Swoją uwagę należy zatem zwrócić na:
Czy warto zatem inwestować w lokale usługowe do wynajęcia? Jak najbardziej! Uprzednio należy jednak wybrać odpowiedni lokal, zbadać konkurencję, a także zgromadzić niezbędne ku temu środki.
Lokalizacja mieszkania to jeden z kluczowych czynników decydujących o jego atrakcyjności i cenie na rynku nieruchomości. Warto zauważyć, że wartość mieszkania o podobnym standardzie i metrażu może się różnić, w zależności od tego, gdzie się znajduje. Wybierając nieruchomość, warto więc zastanowić się, co oznacza dobra lokalizacja mieszkania i jak wpływa ona na komfort życia oraz perspektywy inwestycyjne. Czy decydujący jest szybki dojazd do pracy? A może liczy się spokój i bliskość natury? Bez względu na preferencje, lokalizacja pozostaje jednym z głównych kryteriów, które określają wartości mieszkania. W tym artykule omówimy, jakie elementy wpływają na cenę nieruchomości i dlaczego atrakcyjna lokalizacja mieszkania jest tak pożądana.
Zastanawiasz się, co tak naprawdę oznacza mieszkanie rozkładowe? W artykule odkryjesz, dlaczego ten typ lokalu jest tak pożądany oraz jakie korzyści oferuje swoim mieszkańcom. Dowiesz się, jak mieszkania rozkładowe zapewniają większy komfort i prywatność dzięki unikalnemu układowi przestrzennemu. Poznasz także ich historię, cechy charakterystyczne oraz wady, które warto rozważyć przed zakupem. Zapraszam do lektury!
Jakie są bezpieczne dzielnice Poznania? Jedną z nich – Wilda – od lat przyciąga nowych mieszkańców swoją wyjątkową atmosferą. Znana jest ze swojego spokoju, lokalizacji blisko centrum oraz licznych udogodnień. Dlaczego Wilda jest bezpieczna? Sprawdźmy!
Jaki metraż mieszkania wybrać? Wybór odpowiedniego metrażu mieszkania to kluczowy element procesu zakupu nieruchomości. Decyzja ta wpływa na komfort życia, funkcjonalność przestrzeni oraz przyszłe możliwości adaptacyjne. Jak zatem określić, jaki metraż mieszkania wybrać, aby spełniał nasze oczekiwania?
Szukają Państwo idealnego miejsca do życia w komfortowych warunkach? Nasze mieszkania dla seniorów Poznań oferują nowoczesne i funkcjonalne przestrzenie zaprojektowane z myślą o Państwa potrzebach. Oferujemy mieszkanie deweloperskie w Poznaniu, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
W jakim wieku Polacy kupują mieszkanie? Kupno pierwszego mieszkania to dla wielu Polaków jeden z najważniejszych kroków w dorosłym życiu. Często wiąże się z zakończeniem etapu edukacji, zdobyciem stabilnej pracy, a także chęcią założenia rodziny. W Polsce decyzja o zakupie własnego lokum najczęściej przypada na okres około trzydziestki. Średni wiek Polaków kupujących pierwsze mieszkanie wynosi około 30-34 lata. Zazwyczaj w tym okresie życia Polacy są już zawodowo ustabilizowani i mogą sobie pozwolić na zaciągnięcie kredytu hipotecznego.
Koszty utrzymania mieszkania niepokojąco rosną. Spowodowane są one wieloma czynnikami - zarówno geopolitycznymi, polityki krajowej, jak i sytuacji ekonomicznej na świecie. Nie powinno zatem nikogo dziwić, że wiele osób zastanawia się nad tym, w co najlepiej zainwestować - w mieszkania z rynku pierwotnego, a może wtórnego? Gdy w grę wchodzą tak duże koszty, warto zastanowić się nad każdym aspektem.
Wysokiej jakości wykończenie, dobra lokalizacja i bliskość natury - kluczem do znalezienia wymarzonego mieszkania.
Zobacz, co mamy do zaoferowania, może znajdziesz tu swoje wymarzone mieszkanie?