Marcelinove (w sprzedaży)
Marcelinove (w sprzedaży)

Marcelinove (w sprzedaży)

Poznań - Grunwald

MARCELINOVE to nowoczesny budynek stworzony na planie litery U, z kameralnym dziedzińcem. Atutem inwestycji są funkcjonalne układy mieszkań i różnorodne metraże do wyboru.

Kosińskiego 18 (w sprzedaży)
Kosińskiego 18 (w sprzedaży)

Kosińskiego 18 (w sprzedaży)

Poznań - Wilda

Jeśli szukasz miejsca, które codziennie wypełni Cię nową energią, to trafiłeś pod właściwy adres. Wilda to kolejna dzielnica Poznania, która odradza się we wspaniałym stylu i nieustannie zdobywa nowe rzesze zwolenników. Kosińskiego 18 to propozycja dla osób żyjących aktywnie, które jednocześnie cenią kameralną zabudowę.

Mostowa 23 (w sprzedaży)
Mostowa 23 (w sprzedaży)

Mostowa 23 (w sprzedaży)

Poznań - Stare Miasto

Mostowa 23 będzie położona w prestiżowej lokalizacji, tuż obok Ul. Dowbora Muśnickiego i ul. Mostowej w Poznaniu. To propozycja dla osób ceniących komfort życia w centrum miasta.

Villa Park Konin (w sprzedaży)
Villa Park Konin (w sprzedaży)

Villa Park Konin (w sprzedaży)

Konin - Stare Miasto

Nowoczesny i kameralny apartamentowiec w samym centrum Konina, będący propozycją dla osób poszukujących komfortu i wyszukanego designu w jednym.

Ogrody Różane (w sprzedaży)
Ogrody Różane (w sprzedaży)

Ogrody Różane (w sprzedaży)

Poznań - Naramowice

Ogrody Różane to nowa inwestycja przy ulicy Jasna Rola na Naramowicach – poznańskiej dzielnicy obfitującej w zieleń, ciche zakątki i otwarte przestrzenie.

Kamiennogórska 5 (w sprzedaży lokal usługowy)
Kamiennogórska 5 (w sprzedaży lokal usługowy)

Kamiennogórska 5 (w sprzedaży lokal usługowy)

Poznań - Grunwald

Kamiennogórska 5 to osiedle zlokalizowane w dzielnicy Grunwald, w najbliższym sąsiedztwie malowniczego Lasku Marcelińskiego, z uroków którego przyjdzie Ci korzystać na co dzień.

Grupa Konimpex

Grupa kapitałowa Konimpex to kilka firm prowadzących działalność w różnych branżach. Główną spółką Grupy jest Konimpex Sp. z o.o, która od ponad 20 lat specjalizuje się w handlu surowcami i półproduktami przemysłowymi oraz chemicznymi. Jej klientami są przedsiębiorstwa z Europy, Azji, Afryki, Australii i Oceanii oraz obu Ameryk. Konimpex to jedna z największych firm prowadzących tak sprofilowaną działalność na polskim rynku. W skład Grupy kapitałowej Konimpex wchodzą także: Konimpex-Plus (dystrybutor odzieży i sprzętu turystycznego), Konimpex Trading (wymiana handlowa między Polską a Uzbekistanem), Konimpex-Invest (działalność deweloperska) i wydawca trzech tygodników regionalnych - Wydawnictwo "Przegląd Koniński" Sp. z o.o.

Tak rozwinięta struktura, dzięki dużej dywersyfikacji działalności zapewnia większe możliwości i gwarantuje bezpieczeństwo. Ponadto daje dużą stabilność i silne zaplecze finansowo-organizacyjne.

Wiodąca spółka grupy firma Konimpex od kilku lat znajduje się na liście największych i najszybciej rozwijających się firm w Polsce, jest laureatem nagród gospodarczych m.in. Medalu Europejskiego. W roku 2012 przychody firmy wyniosły około 1,3 miliarda złotych.

zobacz skalę działalności grupy Konimpexwww.konimpex.pl     

Grupie Konimpex od wielu lat towarzyszy także motto, iż „biznes to nie wszystko”. Wyznacznikiem wielkości firmy nie powinny być wyłącznie działania biznesowe, dlatego też, prowadząc interesy, firma Konimpex podaje rękę nie tylko w partnerskim uścisku ale pamięta także o pomocnej dłoni dla potrzebujących. Działalność grupy obejmuje także projekty z zakresu nauki oraz sztuki.

Konimpex wspiera niepełnosprawne dzieci i młodzież, dzięki założonej przez siebie Fundacji na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Otwarcie”. Firma pomaga w różnych obszarach i wspiera rozwój umiejętności swoich podopiecznych. Fundacja jest źródłem radości i satysfakcji zarówno dla dzieci jak i całej Grupy Konimpex.

Wyszukiwarka lokali

Wyszukiwarka mieszkań